Класичний і функціональний комплект, що складається з двох ергономічно профільованих крісел і зручного столика. Комплект виготовлений із легкого поліпропіленового матеріалу. Попри його компактні розміри, він забезпечує високий комфорт експлуатації. Завдяки винятково простій системі складання й розкладання меблів, а також простоті догляду за їх поверхнею, Rosario ідеально підійде для обладнання невеликих балконів або затишних садів

Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Комплектація: стіл і 2 стільці
Матеріал: пластик, поліпропілен; імітація ротанга
Цвет: шоколад
Розмір столу (ДхШхВ): 59x59x43 см
Розмір стільця (ДхШхВ): 62x60x89 см
Вага: 13 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 60x80x50 см
Гарантія: 12 місяців
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | шоколадний |
| Вага | 13 кг |
| Комплектація | стіл і 2 стільці |
| Гарантія міс. | 12 |
| Розмір столу (ДхШхВ) | 59x59x43 см |
| Розмір стільця (ДхШхВ) | 62x60x89 см |
| Макс. навантаження: | 110 кг |
- Ціна: 11 646 ₴


