Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Набір меблів для пікніка TE-042 AS
- Готово до відправки
- Код: 5268548552572
3 990 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бренд: Time Eco® (Україна)
Комплектація: стіл та 4 стільця
Каркас: алюміній
Стільниця: ДВП
Сидіння: 70% ПВХ + 30% терилен
Колір: бежевий
Стіл
Довжина столу: 120 см
Ширина столу: 60 см
Висота столу: 70 см
Діаметр перетину каркасу: 24 мм
Стільці
Ширина стільця: 41 см
Глибина стільця: 30 см
Висота до сидіння: 37 см
Діаметр перетину каркасу: 24 мм
Упаковка: п/е пакет
Розміри в складеному вигляді: 60*60*9 см
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 75 кг |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту (кг) | 6.5 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | 24 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | 70% ПВХ + 30% терилен |
| Розміри в складеному вигляді | 60*60*9 см |
| Склад комплекту | Стіл + 4 стільці |
| Тип меблів | Набори меблів портативні |
| Упаковка | п/е плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴










