Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стіл складаний круглий Time Eco ТЕ-1830, білий
- В наявності
- Код: 4820211100711
2 700 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бренд: Time Eco® (Україна)
Комплектація: стіл
Каркас: сталь
Стільниця: пластик HDPE
Колір: білий
Діаметр столу: 80 см.
Висота столу: 110 см.
Товщина стільниці: 4,5 см.
Діаметр перетину каркасу: 25*1,0 мм.
Вага: 8,6 кг.
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренду: Китай
Упаковка: коробка
Розміри упаковки (Ш*В*Г): 82*138*5,5 см.
Вага в упаковці: 9,5 кг.
Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.6 кг |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 9,5 кг. |
| Висота | 1100 |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | 25*1,0 |
| Макс. навантаження | 50 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал стільниці | Пластик HDPE |
| Розміри упаковки (Ш*В*Г) | 82*138*5,5 см. |
| Тип меблів | Портативні столи |
| Товщина стільниці | 4,5 см. мм |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴



