Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Стілець садовий пластиковий Keter Sicilia, бежевий
- Готово до відправки
- Код: 3253929137068
1 230 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стілець садовий пластиковий Keter Sicilia, бежевий
Бренд: Curver® (Угорщина)
Матеріал: гладкий пластик
Колір: бежевий
Розмір стільця (Д*Ш*В): 56*58*79 см
Вага: 2,38 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки (Д*Ш*В): 56*58*79 см
Вага в упаковці: 2,6 кг
Гарантія: 6 місяців
Sicilia - це універсальний стілець, який поєднує в собі комфорт з простим, позачасовим стилем. Ці садові меблі характеризуються легкою і в той же час міцною конструкцією. Стільці можна штабелювати (складати один на інший), що дозволяє економити місце і полегшує їх зберігання. Стійкі до впливу погодних умов і УФ-випромінювання. Легко миються.
Особливості: закруглена форма спинки, обтікаюча форма підлокітників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 2.38 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 560 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Бежевий |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.6 |
| Матеріал | Гладкий пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 56*58*79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴

