Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стіл - бар пластиковий Keter Go Bar, сірий
- Готово до відправки
- Код: 7290112633194
2 550 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стіл - бар пластиковий Keter Go Bar, сірий
Хвилина прохолоди під час поїздки на пляж з друзями, Ви виймаєте запотілу пляшку з міні-бару. Добре бути молодим спекотним літом.
Унікальний дизайн холодильника-столика для напоїв та закусок.
Ручка полегшує перенесення. Цей предмет меблів ідеальний для пляжу, пікніка у парку або зустрічі у колі кількох друзів.
Переваги:
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
- Легка збірка.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 380 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 370 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3,3 |
| Висота (мм) | 600 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко складається |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 39,7*39*37,8 |
| З відсіком для зберігання | Да |
| Тип товару | Садові та пляжні пластикові столи |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴






