Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Ялинкова пластикова прикраса "Сніговик" Chomik, 2 шт комплект, 8 см, білий з рожевим
- В наявності
- Код: 5900779839243
186 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ялинкові іграшки з року в рік несуть символічну урочистість свята, що наближається!
А який Новий рік без сніговиків? Ці традиційні, але оригінально одягнені герої безумовно хочуть бути частиною вашого різдвяного інтер'єру та розділити з вами атмосферу святкування. А натомість подарують позитивні емоції своєю присутністю на новорічному дереві.
А який Новий рік без сніговиків? Ці традиційні, але оригінально одягнені герої безумовно хочуть бути частиною вашого різдвяного інтер'єру та розділити з вами атмосферу святкування. А натомість подарують позитивні емоції своєю присутністю на новорічному дереві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 20 г |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 6 см |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір із двох ялинкових прикрас — Сніговики |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Кількість в упаковці | 2 шт шт. |
| Кріпити | на нитці (у комплекті) |
| Особливості | прикраси округлої форми з блискітками та глянсовими ніжно-рожевими вставками |
| Застосування | В будинку |
| Розмір паковання | 5х9х15 см |
| Упаковка | п/е пакет |
| Цвет изделия | мікс — білий, рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴




