Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Стрічка декоративна напівпрозора Jumi 2,7 м, рожева
- В наявності
- Код: 5900410129122
115 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Коли наближаються різдвяні свята - новорічного декору багато не буває!
Оригінальний варіант оздоблення - декоративна стрічка, яка стане привабливим акцентом у святковому інтер'єрі.
Напівпрозора текстура в поєднанні з візерунком у вигляді блискучих поздовжніх сріблястих смужок надають особливої витонченості прикрасі!
Стрічка декоративна напівпрозора Jumi з легкістю знайде своє місце в рамках ваших креативних рішень зі створення затишної різдвяної атмосфери.
Оригінальний варіант оздоблення - декоративна стрічка, яка стане привабливим акцентом у святковому інтер'єрі.
Напівпрозора текстура в поєднанні з візерунком у вигляді блискучих поздовжніх сріблястих смужок надають особливої витонченості прикрасі!
Стрічка декоративна напівпрозора Jumi з легкістю знайде своє місце в рамках ваших креативних рішень зі створення затишної різдвяної атмосфери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JUMI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 20 г |
| Довжина | 270 см |
| Додаткові елементи декору | Стрічка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічні стрічки і банти |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стрічка для декору |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Матеріал виробу | органза/полиэстер |
| Особливості | • напівпрозора текстура • прикрашена сріблястими поздовжніми смужками |
| Розмір паковання | 8х5х8 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Упаковка | п/е плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴

