Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Стрічка декоративна напівпрозора з візерунками Jumi 3,5 м, синя
- В наявності
- Код: 5900410591141_1
85 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Коли наближаються різдвяні свята — новорічного декору багато не буває!
Оригінальний варіант оздоблення — декоративна стрічка, що стане привабливим акцентом у святковому інтер'єрі.
Напівпрозора текстура у поєднанні із візерунком у вигляді виблискуючих сріблястих зірочок додають особливої тендітності прикрасі!
Стрічка декоративна напівпрозова Jumi з легкістю знайде своє місце у межах ваших креативних рішень зі створення затишної різдвяної атмосфери.
Оригінальний варіант оздоблення — декоративна стрічка, що стане привабливим акцентом у святковому інтер'єрі.
Напівпрозора текстура у поєднанні із візерунком у вигляді виблискуючих сріблястих зірочок додають особливої тендітності прикрасі!
Стрічка декоративна напівпрозова Jumi з легкістю знайде своє місце у межах ваших креативних рішень зі створення затишної різдвяної атмосфери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JUMI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 40 г |
| Довжина | 350 см |
| Додаткові елементи декору | Стрічка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічні стрічки і банти |
| Колір | Синій |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стрічка для декору |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Матеріал виробу | органза/полиэстер |
| Особливості | • напівпрозора текстура • візерунок зі сріблястих блискучих зірочок |
| Розмір паковання | 8,5х5,5х8,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Упаковка | п/э тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

