Описание товара
Лавка садово-паркова. конструктор
Стильна та оригінальна садово-паркова лавка допоможе створити на території вашого саду затишну зону для відпочинку, релаксаціїї чи спілкування.
- Довжина 1800ммм.
- Розбірна конструкція.
- Довжину лавки та колір дерева можна обрати самостійно.
- Навантаження: до 380 кг.
- Покриття:
- метал: антикорозійний грунт та емаль.
- дерево (сухий сосновий брус): захисне просочення та тонування.
- Всі необхідні кріплення для збору конструкції поставляються в комплекті;
- Дерев'яні частини просякнуті антигрибковим складом та захисним тонуванням.
- Можливість обрати колір дерева та довжину лавки
- Для збирання необхідний мінімальний набір інструмента.
- Для монтажу Вам не потрібно особливих навичок, або спеціальних інструментів!
Особливості:
- міцна, надійна конструкція
- конструкція розбірна
- проста в збірці з мінімальною кількістю інструментів
- виготовлення під замовлення
- термін 10 днів після 100% передоплати.
- Виробник: Україна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 40 кг |
| Материал изготовления | Металл, Дерево |
| Наличие подлокотников | Да |
| Длина | 1800 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота сидения | 400 мм |
| Высота с учетом спинки | 850 мм |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Максимальная нагрузка | 380 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 356 ₴





