Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Стіл пластиковий Lisa бежевий
- Готово до відправки
- Код: 8711245139739
2 340 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Пластиковый круглый стол Lisa - экономичное и практичное решение для дачи. Пластиковые столы стоят недорого, не нуждаются в особом уходе, долго служат и не теряют внешний вид. Пластиковый стол Lisa - это небольшой круглый стол из пластика, к которому вы сможете подобрать стулья производства компании KETER и сложить таким образом обеденный комплект для дачи. Круглый стол Lisa идеален для небольшой семьи или компании из 4 человек, также стол Лиза может быть использован для летнего кафе.
- Эргономичный дизайн
- Изготовлен из крепкого пластика
- Неметаллическая рама - не поддается гниению и не ржавеет
- Колір не вигоряє на сонці
- Легко мити і зручно зберігати
- Отвір для парасольки
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: бежевий;
Бренд: Curver® (Угорщина);
Розмір: Ø 90*73 см
Вага: 3,7 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір упаковки: 89*89*5 см
Гарантія: 6 місяців
Замовити і купити Стіл пластиковий Lisa беж можна за телефоном +38 097 173-24-11
Дивитися весь розділ меблі садові доступний в магазині Dimua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 3.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴

