Отзывы о компании Інтернет-магазин Dimua
- Сергій З.
Дійсно круті та інноваційні речі.
Дуже давно не бачив на корбочці made in USA.- Комментарий продавца
Сергію дякуємо за ваш відгук! Вдячні за ваш вибір!
З пов. ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Вероника С.
Заказывала декоративную решетку, пришло быстро, товар соответствует описанию, консультант лапочка, закончу ремонт - добавлю фото, спасибо и процветания вашей фирме, всем мира!
- Комментарий продавца
Вероніка дуже дякуємо за відгук! Раді бачити вас ще! Чекаємо на фото і мерсі за комплімент ;)
З пов. ДімЮа
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЄвгенія Д.
- Комментарий продавца
Євгенія дякуємо за вибір нашого інтернет-магазину! З повагою ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТатьяна Р.
Рекомендую !!!
- Комментарий продавца
Тетяно, вдячні вам за відгук! Раді бачити вас ще в нашому інтернет-магазині! З повагою ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Покупатель
- Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Раді будемо вас бачити в нашому інтернет-магазині. З повагою ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнатолий К.
всё супер, спасибо. хороших Вам продаж!!!
- Комментарий продавца
Анатолій дякуємо за відгук! Вам успіхів! З повагою інтернет-магазин ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Л.
Замовила конструктор з серії "Зоряні війни". Компанія спрацювала, як швейцарський годинник: чітко і швидко. Приємно мати справу з таким продавцем. Зберегла контакт для подальшої співпраці. Рекомендую
- Комментарий продавца
Оксано дякуємо вам за ваші високі оцінки нашої роботи! Дуже приємно! Успіхів! Звертайтесь, будемо раді вам знов!
З повагою інтернет-магазин ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег С.
- Комментарий продавца
Олеже, дякуємо за вибір нашого інтернет-магазину! з повагою ДімЮа!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталия М.
Дякую, все підійшло! Дуже гарно вийшло! Єдиний маленткий недолік, це упаковка аж занадто постаралися, коробка була втричі більша за замовлення, сам екран теж був упакований як цибулина, доставка вийшла дорого! Але то дрібниці! Виготовили та надіслали дуже швидко!
- Комментарий продавца
Наталія, вдячні за відгук! Уточнили на виробництві стосовно пакування, то пояснили, що нова пошта відмовляється транспортувати, в нашому накуванні, а вимагає тільки в свому! Це було пакування від нова пошта :(
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІван Ж.
- Комментарий продавца
Дякуємо за вибір та приділений час на відгук! З повагою інтернет-магазин ДімЮа!
- Комментарий продавца
