Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Опори до барного столу в стилі Лофт 1100х600х300 ОП1
- Під замовлення
- Код: ОП1
Відправка з 18 травня 20267 869 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Меблі Лофт виготовляються під замовлення.
- Термін 3-7 днів.
- Обов'язкова мінімальна плата 30%.
- Ціна, розміри та матеріали вказані для прикладу та обговорюються індивідуально залежно від проєкту!
Витончена та стильна опора для барного столу. На неї ви можете встановити свою стільницю. Ніжки сконструйовані так, що ви самостійно можете вибрати відстань, на якій треба їх прикріпити. А ще, перевернувши кожну з них, можна отримати два незрівнянні рейли, наприклад, у дитячу кімнату або для виставок і експозицій. Виготовлення меблів за індивідуальними ескізами! Скидки оптовикам! Телефонуйте працювати без вихідних!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1100 |
| Ширина | 600 |
| Довжина | 300 |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 1000 мм |
| Довжина столика | 300 мм |
| Каркас, ніжки | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 869 ₴


