Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Опора до журнального столика в стилі Лофт 800х600х400 ОП2
- Під замовлення
- Код: ОП2
Відправка з 18 травня 20263 363 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Меблі Лофт виготовляються під замовлення.
- Термін 3-7 днів.
- Обов'язкова мінімальна плата 30%.
- Ціна, розміри та матеріали вказані для прикладу та обговорюються індивідуально залежно від проєкту!
Тонка, але стійка опора для журнального столу, на яку ви можете помістити будь-яку власну стільницю. Він гарний як мініробочий простір, для настільних ігор або просто як журнальний стіл у улюбленого дивана. Гарний для дому, лаунж-зон і кімнат очікування. Виготовлення меблів за індивідуальними ескізами! Скидки оптовикам! Телефонуйте працювати без вихідних!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 |
| Ширина | 600 |
| Довжина | 800 |
| Висота столу | 400 см |
| Довжина столу | 800 см. |
| Ширина столу | 600 мм |
| Каркас, ніжки | метал |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴

