Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Опора до журнального столика з полицею в стилі Лофт 1000х600х400 ОП3
- Під замовлення
- Код: ОП3
Відправка з 18 травня 20265 085 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Меблі Лофт виготовляються під замовлення.
- Термін 3-7 днів.
- Обов'язкова мінімальна плата 30%.
- Ціна, розміри та матеріали вказані для прикладу та обговорюються індивідуально залежно від проєкту!
Мінімалістична опора, на яку ви можете помістити іншу стільницю. Такий стіл добрий як мініробочий місця, адже поставивши на нижню поличку чашку з напоєм, а книгу, щоденник або ноутбук — на верхню, ви мінімізуєте ризики залити важливі речі чимось плинним і обпікальним. Виготовлення меблів за індивідуальними ескізами! Скидки оптовикам! Телефонуйте працювати без вихідних!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 |
| Ширина | 600 |
| Довжина | 1000 |
| Висота столу | 400 см |
| Довжина столу | 1000 см. |
| Ширина столу | 600 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Каркас, ніжки | метал |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 085 ₴


