Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Каркас для стола в стилі Лофт 1200х710х710 ОП39
- Під замовлення
- Код: ОП39
Відправка з 07 квітня 202612 855 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Меблі Лофт виготовляються під замовлення.
- Термін 3-7 днів.
- Обов'язкова мінімальна плата 30%.
- Ціна, розміри та матеріали вказані для прикладу та обговорюються індивідуально залежно від проєкту!
Розмір: Висота 710 мм Глибина 710 мм Довжина 1200 мм Підстілля виготовлена з профільної труби 30х30 мм товщина стінки металу 2 мм Мінімм, яка мінімальна металева опора, на яку можна встановити власні стільниці. Такий стіл гарний для офісу та дому. Він сконструйований без зайвих деталей, але також має зручну зону для зберігання. Функціональний мінімалізм дає вам свободу простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 710 см |
| Довжина столу | 1200 см. |
| Глибина | 710 см. |
| Глибина столика | 710 мм |
| Висота столика | 710 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Каркас, ніжки | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 855 ₴


