Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Опора до столу в стилі Лофт 700х600х300 ОП5
- Під замовлення
- Код: ОП5
Відправка з 18 травня 202610 668 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Меблі Лофт виготовляються під замовлення.
- Термін 3-7 днів.
- Обов'язкова мінімальна плата 30%.
- Ціна, розміри та матеріали вказані для прикладу та обговорюються індивідуально залежно від проєкту!
Дуже легка та функціональна конструкція. Ви можете перетворити ці опори на мінімалістичний робочий стіл або пару консолей. Такий стіл добрий для домашнього та офісного простору. Достатня кількість полиць підходить для тих, кому необхідно все тримати під рукою й не захаращувати простір на робочій поверхні. Виготовлення меблів за індивідуальними ескізами! Скидки оптовикам! Телефонуйте працювати без вихідних!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 700 |
| Ширина | 600 |
| Довжина | 300 |
| Матеріал | Метал |
| Висота столу | 700 см |
| Довжина столу | 300 см. |
| Глибина | 600 см. |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 700 мм |
| Довжина столика | 300 мм |
| Каркас, ніжки | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 668 ₴

