
Меблі садовий набір Rio patio set, сірий
- Готово до відправки
- Код: 7290103662431
11 700 ₴
Меблевий комплект Rio Patio — це поєднання сучасної стилістики та комфорту. До складу комплекту входять два низькі стільці та квадратний столик, які завдяки компактним розмірам ідеально заповнять невеликий простір, як-от домашній балкон або маленький садок. Легкий в очищенні меблевий комплект є довговічним i стійким до дії несприятливих атмосферних чинників і УФ-випромінювання. Представлені в теплій класичній гамі кольорів

Бренд: Keter® (гладь)
Комплектація: стіл і 2 стільці
Матеріал: пластик, поліпропілен; імітація ротанга
Матеріал ніжок: металеві
Колір: сірий
Розмір столу (ДхШхВ): 38x38x36 см
Розмір стільця (ДхШхВ): 77,5x54x76 см
Вага: 14,4 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 77x56x40 см
Гарантія: 12 місяців
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий |
| Вага | 14.4 кг |
| Комплектація | стіл і 2 стільці |
| Гарантія міс. | 12 |
| Розмір столу (ДхШхВ) | 38x38x36 см |
| Розмір стільця (ДхШхВ) | 77,5x54x76 см |
| Макс. навантаження: | 110 кг |
- Ціна: 11 700 ₴

