Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
Опис товару
Пластиковий стіл Elise — економне та практичне рішення для дачі. Пластикові столи коштують недорого, не потребують особливого догляду, довго слугують і не втрачають зовнішнього вигляду.
Пластиковий стіл Elise — це стіл до якого ви зможете підібрати стільці виробництва компанії KETER і скласти в такий спосіб обідній комплект для дачі.
Стіл Elise ідеальний для відпочинку сім'ї, також може бути використаний для літнього кафе.
Внимание! Стільці можна придбати додатково за окрему плату!

Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений із міцного пластику
- Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
- Колір не блякне на сонці
- Легко мити та зручно зберігати
- Отвір для парасольки
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Отвір для парасольки: є
Цвет: сірий
Бренд: Curver® (Угорщина);
Розмір: 137*90*73 см
Вага: 6,5 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір упаковки: 136*90*7,3 см
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.5 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 1380 мм |
| Висота в складеному вигляді | 75 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴


