Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46

Стіл пластиковий, регульована висота Lyon rattan table, бежевий
- Готово до відправки
- Код: 8711245143453
7 590 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Розкладний стіл Lyon є дуже функціональним рішенням, що дає змогу організувати простір залежно від потреб користувачів. Конструкція дає змогу зафіксувати стіл у 2 положеннях: низькому (coffee) або високому (dining), ідеально підійде для їжі. Характеризується простотою форми, комфортністю експлуатації та дуже легким монтажем і обслуговуванням. Стійкий до несприятливих атмосферних впливів і УФ-випромінювання.
Особливості: стіл, що змінює висоту — 40 см і 65 см.

Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений із міцного пластику
- Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
- Колір не блякне на сонці
- Легко мити та зручно зберігати
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує ротанг
Цвет: бежевий
Розмір столу (ДхШхВ): 116х71х40-65 см
Вага: 8 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 118х73х13 см
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴

