Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стіл пластиковий і скриня CUBE RATTAN 208 л, коричневий
- Готово до відправки
- Код: 7290106924840
6 600 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Садова скриня CUBE RATTAN 208 л — це універсальне та дизайнерське рішення для оформлення. Сундук може бути не тільки місцем для зберігання підручних садових інструментів, але й класичним садовим столиком або стільцем. Простий дизайн, натхненний ротанговим плетінням, підкреслить характер оточення. Продукт виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до впливу несприятливих атмосферних явищ. Дуже просто та швидко збирається. Прекрасно підійде також для інтер'єрів приміщень.

Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений із міцного пластику
- Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
- Колір не блякне на сонці
- Легко мити та зручно зберігати
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Бренд: Keter (шліфуваль)
Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує ротанг
Цвет: шоколад
Вага: 8.1 кг
Макс. навантаження: 50 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 74*19*73 см
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 8.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴




