-10%Казанок мідний на 10 літрів (лужний)
- В наявності
- Код: E-9332
15 400 ₴
13 860 ₴
Внимание! Якщо цього товару немає на складі, то його можна придбати — під замовлення !
Термін постачання від 14 до 30 днів!
Мінімальна плата — 50%!
Дуже красивий мідний казанок виготовлений у старовинному стилі з кованою залізною дугою. Це класичний казанок, який ідеально підходить для підвішування в каміні або на багатті. Оскільки дно казанка плоске, його можна використовувати як на відкритому вогні, так і на звичайній газовій або електричній плиті.
Котли цього типу досі використовуються для приготування багатьох традиційних страв, як-от знаменитий французький рибний суп «Буабес» або галльський тушкований восьминіг. У ньому також можна розтопити шоколад або використовувати його для приготування варення.
І до того ж цей казанок ідеально підійде вам і як прикраса — це стосується не тільки середньовічних ринків, але також і вишуканих ресторанів.

Технічні характеристики:
Мідний казанок на 10 л:
Розміри: висота – 26 см, ширина – 34 см, діаметр (верх) 27 см.
Вага: 5 кг, чиста мідь.
Країна походження: Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Казанок |
| Об`єм | 10 л |
| Кришка | Немає |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 270 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для плити та відкритого вогню |
| Обсяг | 10 літрів |
| Матеріал | Мідь |
| Внутрішнє покриття | Харчове олово |
- Ціна: 13 860 ₴




