
Баланс тренажер овал Thera-Band чорний 44 х 25 х 6 см Т 304
- Готово до відправки
- Код: Т 304
5 137 ₴
Баланс тренажер овал Thera-Band чорний 44 х 25 х 6 см Т 304
Спеціальний балансувальний тренажер Овал Thera-Band, виробництва США — це динамічні тренажери, "подушка" — це обертові снаряди з поверхнею, що забезпечує додаткову стимуляцію, і розроблені спеціально
- для тренувань балансу та проприоцепції
- для використання в балансувальних вправах,
- балансувального тренування,
Забезпечує можливість різноманітних тренувань із нестабільною опорою. Тренажер використовується для тренування балансу, як динамічне сидіння або універсальний снаряд.
Особливості:
- наповнена повітрям
- подушка має шипи з одного боку
- нековзна текстура поверхні
- висока зносостійкість: новий зносостійкий матеріал забезпечить чудову форму на багато років використання.
Цвет: чорний.
Рівень навантаження: високий.
Матеріал: ПВХ.
Розмір: 44 х 25 х 6 см.
Виробник: Thera-Band США впроваджує новітні досягнення науки в продукцію, що розробляється спільно з експертами: лікарями, інструкторами ЛФК, спортивними тренерами. Використовує високоякісні матеріали для підвищеного комфорту і безпеки для здоров'я!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thera-Band |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 44 см |
| Тип | Балансувальні подушки |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Рівень навантаження | високий |
- Ціна: 5 137 ₴



