Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Шезлонг пластиковий Keter Jaipur Sun lounger, віскі коричневий
- Готово до відправки
- Код: 8711245144894
5 700 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Шезлонг пластиковий Keter Jaipur Sun lounger, віскі коричневий
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Матеріал: пластик, поліпропілен; імітація ротанга
Колір: віскі коричневе
Розмір шезлонга (ДхШхВ): 187,5x58,2x29 см
Вага: 7,41 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 80,1x60,6x20,6 см
Гарантія: 24 місяців
Функціональний садовий шезлонг із поверхнею, за фактурою схожий на натуральний ротанг — це гарантія комфортного відпочинку. Продуманий дизайн дає змогу скласти шезлонг розміром у невелику ручну валізку. Спинка, яка має функцію регулювання в 4 позиціях, має додаткову характеристику, яка підвищує комфорт використання шезлонга. Чищення м'якою ганчіркою з додаванням води та мийного засобу.
Особливості: 4 положення регулювання спинки

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 187.5 см |
| Ширина | 58.2 см |
| Вага | 7.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Висота сидіння | 29 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 80,1*60,6*20,6 |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴




