Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стіл складаний круглий, 0,6 м., Time Eco ТЕ-1834, білий
- В наявності
- Код: 4820211100889
1 575 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бренд: Time Eco® (Україна)
Комплектація: стіл
Каркас: сталь
Стільниця: пластик HDPE
Колір: білий
Діаметр столу: 60 см.
Висота столу: 74 см.
Товщина стільниці: 3,5 см.
Діаметр перетину каркасу: 19*1,0 мм.
Вага: 3,5 кг
Максимальне навантаження: 50 кг
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
Упаковка: картонна коробка
Розміри упаковки (Ш*В*Г): 61*10*101 см.
Вага в упаковці: 4 кг.
Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип меблів | Портативні столи |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Розміри упаковки (Ш*В*Г), див. | 61*10*101 |
| Матеріал стільниці | Пластик HDPE |
| Вага в упаковці,кг | 4,0 |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | 19*1,0 |
| Макс. навантаження, кг | 50 |
| Товщина стільниці, см | 3,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴


