Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз
Новинка

Кашпо-ширму для квітів із металу лофт чорний
- Під замовлення
- Код: 24106073
Відправка з 05 червня 20265 198 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
ОПИС
Оригінальне дизайнерське кашпо у формі ширини — це декоративна підставка для квітів і вазонів у горщику.
- Ідеально підходить для рослин різного розміру.
- Добре підтримує рівновагу високих або звислих рослин.
- Горщики за настроєм і бажанням можна легко переміщати з місця на місце.
- Незвичайне капшпо в сучасному стилі Лофт підкреслить дизайн практично будь-якого інтер'єру: будинок, сад, дача, кафе, ресторан, фотозона.
- Виріб виготовлений із металу чорно кольору.
Характеристики:
- Матеріал: Метал
- Розмір, см: 150*150
- Труба 10*10 мм
- Країна-виробник: Україна
- Колір: чорний
- Фарбування: порошкова стійка до вологи або подряпин
- Вага: 12 кг

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Додатково | |
| Розмір | 3 секції, 150*50 см, загальний розмір 150*150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 198 ₴


