Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Сокира «Скіф» + шкіряний чохол
- В наявності
- Код: SKT-001
2 600 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ця сокира — ідеальне поєднання художнього стилю та робочої міцності.
Виготовлена українськими майстрами, вона стане незамінним помічником у поході, на пікніку або ексклюзивним подарунком для чоловіка.
Матеріали:
- Високовуглецева сталь . Голова цієї сокири проходить спеціальну обробку для захисту від зовнішніх впливів.
- Голова сокири пройшла процес вороніння, що створює стійкий антикорозійний шар і надає металу благородного темного відтінку.
- Руків'я виготовлене з відбірного ясеня — деревини, яка славиться своєю міцністю та здатністю поглинати віддачу при ударі. Дерево тоноване та захищене від вологи.
- Руків'я має анатомічну форму та обплетене натуральною шкірою, що гарантує надійний хват і запобігає вислизанню сокири з рук.
Художнє оформлення:
- Обидва боки леза прикрашені глибоким гравіюванням у вигляді кельтських вузлів. Візерунок об'ємний, чіткий і не стирається з часом.
- Сокира виглядає як автентичний артефакт, поєднуючи традиційні мотиви з сучасним рівнем обробки металу.
Комплектація та безпека:
- У комплект входить фірмовий чохол із натуральної шкіри чорного кольору. Він захищає ріжучу кромку від пошкоджень, а власника — від випадкових порізів під час транспортування.
- Чохол надійно фіксується на голові сокири за допомогою металевих кнопок.
Призначення:
- Туризм, кемпінг, активний відпочинок на природі.
- Заготівля трісок для багаття або обробка м'яса.
- Цінний подарунок для мисливців, рибалок та колекціонерів.
Технічні характеристики :
- Загальна довжина: 37 см.
- Довжина леза: 10 см.
- Вага: 900 грам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIKING CREATE |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴




