Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стіл Lyon rattan table
- Готово до відправки
- Код: 8711245143460
7 590 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Розкладний стіл Lyon є дуже функціональним рішенням, що дозволяє організувати простір в залежності від потреб користувачів. Конструкція дозволяє зафіксувати стіл в 2-х положеннях: низької (coffee) або високою (dining), ідеально підійде для їжі. Характеризується простотою форми, зручністю експлуатації і дуже легким монтажем і обслуговуванням. Стійкий до несприятливих атмосферних впливів і УФ-випромінювання.
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен); пластик, поліпропілен;
Колір: сірий або коричневий;
Розмір: 116*71*40 см
Вага: 8 кг
Макс. навантаження: 30 кг
Розмір упаковки: 118*73*13 см
Гарантія: 6 місяців
Замовити і купити Стіл Lyon rattan table можна за телефоном +38 097 173-24-11
Дивитися весь розділ меблі садові доступний в магазині Dimua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴






