Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стілець пластиковий Bali коричневий
- Готово до відправки
- Код: 7290005559952
2 460 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
|
Бренд: Keter® (шліфуваль); Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен); Цвет: коричневий; Розмір: 55*60*83 см Вага: 3,6 кг Макс. навантаження: 110 кг Розмір упаковки: 55*60*83 см Гарантія: 6 місяців |
|
Пластиковий стілець із підлокітниками Bali — це зручна спинка, підлокітники та стильний дизайн під штучний ротанг, який чудово поєднується з іншими виробами з пластику імітувального штучного ротангу. Переваги
|
Замовити та купити Стілець пластиковий Bali коричневий можна телефоном +38 097 173-24-11
Дивитися весь розділ меблі садові доступний у магазині Dimua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Висота сидіння стільця | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴





