Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Стілець садовий пластиковий Keter Harmony armchair, сіро-коричневий
- Немає в наявності
- Код: 7290106928084
3 495 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стілець садовий пластиковий Keter Harmony armchair, сіро-коричневий
Стілець Harmony Armchair - це елегантна і зручна модель, завдяки широкій спинці і зручним підлокітникам може служити в якості крісла. Стілець характеризується стійкістю до пошкоджень і тривалого впливу вологи, УФ-променів і атмосферних опадів, простий у догляді.
Стильний стілець із пластику Harmony armchair можна компонувати з пластиковими столами виробництва групи компаній KETER, СURVER. Стілець легко збирається, зручний у використанні, простий в очищенні.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику
- Фактурна панельна вставка, що імітує поверхню деревини
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не вимагає збірки
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену колір не вигорає і не тьмяніє
- Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий; коричневий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Розмір: 58*58*86 см
Вага: 4,3 кг
Макс. навантаження: 110 кг



Варіація кольору:
Біло-бежевий


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Цвет мебели | Сірий, Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴



