Юридична адреса Ольжича 35 (немає пункту самовивезення), Київ, Україна
+380 (50) 852-24-46
вверхвниз

Шезлонг пластиковий Keter Daytona, сірий
- Готово до відправки
- Код: 8711245152851
10 800 ₴
+380 (50) 852-24-46
Консультация и прием заказовViberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Шезлонг пластиковий Keter Daytona, сірий
Daytona - елегантний і зручний пляжний шезлонг. Оригінальна фактура поверхні, яка нагадує ротанг, є визначальною рисою даної моделі. Шезлонг має регульовану спинку.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Можливість зміни положення спинки
- Виготовлений з міцного пластику
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не потребує складання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і не тьмяніє
Матеріал: пластик, поліпропілен; штучн. ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий;
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Розмір: 195*65*22 см
Вага: 10,8 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 70*70*40 см


ВАРІАЦІЯ КОЛЬОРУ ДЛЯ ШЕЗЛОНГА DAYTONA
СІРИЙ

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 65 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Висота сидіння | 22 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Складана конструкція | Да |
| Переваги | Регульована спинка, Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Ергономічний дизайн, Виготовлений із міцного пластику, Легко складається |
| Подушка-підголівник | Да |
| Кількість подушок | 3 |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴






